رویه های بازگرداندن کالا

قبل از اقدام به خرید توجه فرمایید و دقت لازم را در خرید خود مبذول فرمایید زیرا هیچ گونه مرجوعی کالا به هیچ دلیلی انجام نمی شود فروشگاه تیکتاب مسئولیتی بابت گم کردن قطعات پازل ها و یا آسیب کتاب و سایر محصولات پس از تحویل به مشتری و خریداران محترم ندارد . در صورتی که قطعه یا قطعاتی از پازل شما گم شده است یا به هر علتی اعلام خرابی قطعات می کنید، تنها شرکت تولید کننده مسئول آن است و می توانید از طریق اطلاعات تماس مندرج روی کالا با تولید کننده ارتباط برقرار نمایید و هیچگونه پشتیبانی یا مسئولیتی بر عهده فروشگاه اینترنتی تیکتاب نیست. با توجه به اهمیت بالای خرید غیر حضوری بر بستر اینترنت برای سایت تیکتاب، ما تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا شما به عنوان مشتری بهترین تجربه و بالاترین میزان رضایت ممکن را از ما داشته باشید.
دست یافتن به این امر همکاری و حمایتب دوجانبه را از طرف تیکتاب و شما مشتری محترم لازم دارد. لذا برای دست یافتن به این مهم تنها در موارد زیر تیکتاب کالاهای خریداری شده را مرجوع خواهد نمود:
شرایط بازگرداندن کالا چیست؟ با توجه به اینکه تمامی کالا های سایت تیکتاب تست شده میباشند تنها در صورتی که سفارش ثبت شده با کالای ارسال شده مغایرت داشته باشد و در لحظه در یافت آن آن را به پیک مرجوع نمایید و تنها در این صورت است که سایت تیکتاب متعهد به مرجوع کالا میباشد و هزینه های نقل و انتقال را بر عهده خود میداند. و همزمان  این موضوع باید طی ۱ ساعت پس از دریافت آن به اطلاع کارشناسان پشتیبانی برسد.
برای سایر استانها و شهرهای غیر تهران با توجه به کنترل دقیق کالاها مرجوعی به هیچ عنوان قبول نخواهد شد و تیکتاب مسئولیتی در قبال آن ندارد.